Logo 2
Konferencje
Leśna Prowincja to oaza spokoju i harmonii, gdzie czas płynie wolniej. W naszym ośrodku znajdziesz komfortowe zakwaterowanie otoczone bujnym lasem oraz liczne atrakcje na świeżym powietrzu. Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem pieszych wędrówek, rowerowych przejażdżek czy po prostu chcesz się zrelaksować przy ognisku, mamy wiele do zaoferowania.

Własna kapliczka kościelna

Sala konferencyjna

Zaplecze kulinarne

Otoczenie natury

Miejsca noclegowe

Oferta dla firm

Posiadamy wielofunkcyjną salę konferencyjną, wyposażoną w odpowiedni sposób do tego rodzaju spotkań. Nasza sala posiada wysokiej jakości sprzęt multimedialny idealny do obsługi konferencji.  Sala konferencyjna jest ustawna i może  pomieścić do 100 osób. Idealnie sprawdzi się do organizacji takich wydarzeń jak: konferencje, prezentacje, wykłady, szkolenia, warsztaty.

Sala konferencyjna

Dysponujemy salą konferencyjną mogącą pomieścić do 100 osób. Sala umożliwia dogodną aranżację przestrzeni zarówno dla spotkań i szkoleń biznesowych jak i na ekspozycje wystawiennicze bądź stosika promocyjne w ramach konferencji czy sympozjów.

Dodatkowo w ramach wynajęcia sali konferencyjnej możemy przygotować catering dla uczestników wydarzenia

Masz pomysł na inny rodzaj eventu?

Zależy nam, aby nasza oferta była jak najepiej skrojona pod oczekiwania klienta. Skontaktuj się z naszą obsługą, która odpowie na wszelkie Twoje pytania

Skontaktuj się z nami !

Telefon: +48 600 443 287

Email: lubuskinazaret@interia.pl