Logo 2
Organizacja imprez okolicznościowych
Leśna Prowincja to oaza spokoju i harmonii, gdzie czas płynie wolniej. W naszym ośrodku znajdziesz komfortowe zakwaterowanie otoczone bujnym lasem oraz liczne atrakcje na świeżym powietrzu. Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem pieszych wędrówek, rowerowych przejażdżek czy po prostu chcesz się zrelaksować przy ognisku, mamy wiele do zaoferowania.

Własna kapliczka kościelna

Sala konferencyjna

Zaplecze kulinarne

Otoczenie natury

Miejsca noclegowe

Oferta dla imprez okolicznościowych

Leśna prowincja to idealne miejsce na wyprawienie przyjęć okolicznościowych, takich jak roczki, chrzciny, komunie itd. Wyjątkowa lokalizacja oraz przestronna, klimatyczna sala dają gwarancję zadowolenia klientów. Obszerny teren zewnętrzny otoczony lasem oraz pokój zabaw dla dzieci zapewni pełnie atrakcji dla najmłodszych. Bliskość natury, świeże powietrze, profesjonalna obsługa i miła atmosfera to zdecydowanie główne atuty naszego Ośrodka.

Chrzciny i komunie

Śluby i wesela

Chrzciny i komunie

Zarówno Chrzciny jak i Pierwsza Komunia Święta jest wyjątkowym przeżyciem dla dziecka oraz najbliższych z jego otoczenia. Te wyjątkowe wydarzenia warto wspólnie uczcić podczas obiadu w rodzinnym gronie. Nasza oferta imprez okolicznościowych daje Państwu możliwość wynajęcia sali wraz z obsługą oraz cateringiem. Dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień był wyjątkowy i pozostał w pamięci jak najdłużej.

Śluby i wesela

Na terenie naszego ośrodka znajduje się piękna kaplica, w której może odbyć się wasza ceremonia zaślubin. Do decyzji pary młodej pozostawiamy wybór miejsca, w którym chcieliby powiedzieć sobie sakramentalne: TAK! W ramach naszej oferty zadbamy o odpowiedni wystrój sali oraz organizację uroczystości sakramentalnej.

Wymarzone przyjęcie weselne w środku malowniczego otoczenia. Ten wyjątkowy dzień na zawsze pozostanie w Waszej pamięci. To niepowtarzalne i wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej Pary Młodej. Nasi specjaliści zapewnią Wam pomoc w wystroju, doborze odpowiedniego menu, tak aby zapewnić jak najlepszy klimat tego wydarzenia.

Masz pomysł na inny rodzaj eventu?

Zależy nam, aby nasza oferta była jak najepiej skrojona pod oczekiwania klienta. Skontaktuj się z naszą obsługą, która odpowie na wszelkie Twoje pytania

Skontaktuj się z nami !

Telefon: +48 600 443 287

Email: lubuskinazaret@interia.pl